עם  שורה של להיטי ענק: "הנה ימים באים", "לשוב הביתה", "אחת ולתמיד", ״תוכו רצוף אהבה״, ״מקשה אחת זהב״, ״מציל אותי כל יום״, ״קול פעמונים״ ועוד שמשודרים ללא הפסקה ברדיו, מיליוני צפיות ביוטיוב, תארים כמו "זמר" ו"אלבום השנה", שני אלבומי זהב, אלבום פלטינה והופעות סולד אאוט בקיסריה והיכל התרבות, ישי ריבו הוא ללא ספק השם החם בשמי המוזיקה הישראלית.

 

אלבום הבכורה של ישי ריבו הזניק את הקריירה המטאורית שלו והפך אותו לתופעה המוזיקלית המרתקת של התקופה. הקו המוזיקלי שלו מתפתח מאלבום לאלבום בעוד סימן ההיכר המובהק שלו - הקול הייחודי והכתיבה הרגישה נשמרים. בדרך לפסגה הוא הצליח לפרוץ את חומות המגזרים בזכות השילוב הייחודי בין השפעות רוחניות לבין לחנים מערביים קליטים ומרגשים בהפקה מוזיקלית עדכנית ומוקפדת, לצד קולו הרך והייחודי. אל אלו הפכו את ריבו לאחד האמנים הבולטים והאהובים בעולם המוזיקה הישראלי ולזכות אותו בקהל גדול של מעריצים נאמנים מכל המגזרים.

אלבום חדש!

אלבום הבכורה של ישי ריבו הזניק את הקריירה המטאורית שלו והוא היה התופעה המוזיקלית המרתקת של התקופה עם קרוב ל 8 מיליון צפיות ביוטיוב ¨תוכו רצוף אהבה כיכב במצעדי סיכום השנה¨ זיכה אותו בתארים  זמר ואלבום השנה והגיע למעמד של זהב שיתופי הפעולה מוזיקליים שלו כוללים עבודה עם דודו טסה¨ אמיר דדון¨ עידן עמדי¨ דני רובס שי צברי וכמובן שיתוף הפעולה עם שלמה ארצי שהוליד את הלהיט והאמת אלבומו השני של ריבו פחד גבהים הגיע אף הוא למעמד אלבום זהב וכלל אסופת שירים שמהלכים קסם על המאזין¨ שובים בפשטות הלחנים ובטקסטים הרגישים מקשה אחת זהב¨ מציל אותי כל יום ו״קול פעמונים״ הפכו ללהיטים הנה ימים באים מהאלבום החדש שיצא ראשון הפך ללהיט חוצה תחנות קהלים ומגזרים כרגיל אצל ריבו שמושך קהלים שונים...

ללוח ההופעות

-ישי ריבו האתר הרשמי | ישי ריבו לוח הופעות | ישי ריבו הופעות קרובות | ישי ריבו קיסריה | ישי ריבו 
Created by: Giraffe New Media